Projektowanie wnętrz

DLA NASZYCH KLIENTÓW TWORZYMY NOWE MOŻLIWOŚCI

Pracownia architektoniczno – projektowa ILLEGAL DESIGN zajmuje się tworzeniem wyjątkowych projektów wnętrz, mebli oraz projektów terenów zielonych.

Prowadzimy prace nad projektami od koncepcji przestrzennych, po kompleksowe aranżacje z pełną dokumentacją i nadzorem autorskim jak i realizacje „ pod klucz” z udziałem naszych sprawdzonych ekip budowlanych. Jako jedna z nielicznych pracowni kompleksowo wyposażamy wnętrza – posiadamy własną produkcję mebli na wymiar, liczne umowy partnerskie z wiodącymi producentami mebli, sprzętu agd oraz dodatków.

W ścisłej współpracy z Inwestorem proponujemy indywidualnie dopasowane projekty i na pierwszym miejscu stawiamy jego satysfakcję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jakie wyznacza dzisiejszy styl życia, oferujemy Państwu także usługę- projektowanie wnętrz on line- sprawnie i solidnie w każdym miejscu w kraju.

Nasze cele zostają spełnione gdy po zrealizowaniu projektu zyskujemy kolejnego, zadowolonego Klienta.

Nasi projektanci kierując się innowacyjnymi trendami, przedstawiają najlepsze rozwiązania, które połączą Państwa wymagania z jak najlepszym wykorzystaniem funkcji użytkowych.

Współpracując ze specjalistami z wielu dziedzin, proponujemy Państwu projekty wnętrz nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również nowatorskie pod względem technicznym.

Jeśli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie to projektanci z przyjemnością spotkają się z Państwem i zaproponują najlepsze rozwiązania, dostosowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Proszę o kontakt w celu umówienia spotkania.

 

 

arch. Emilia Uzarska

 

Meble na wymiar

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wykonawstwa mebli na wymiar - wykonujemy meble kuchenne, łazienkowe, szafy, garderoby. Nasze meble na wymiar mają solidną konstrukcję, wykonywane są z najlepszych materiałów, wyposażone w okucia wiodących marek typu Blum, Peka - Kessebohmer, Hettih. Oferujemy profesjonalną obsługę - od pomiarów poprez projekt,wykonawstwo oraz montaż mebli u klienta.